Home  /  Özel Programlar  /  Yetenek ve İlgi Alanı Keşfi Programı

Yetenek ve İlgi Alanı Keşfi Programı

Her Çocuk Yeteneklidir !

Her öğrencinin yeteneğinin ve ilgi alanın farklı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tüm eğitimlerimizin başlangıç noktasını bu yetenek ve ilgi alanlarını doğru şekilde belirlemek üzerine inşaa etmekteyiz.

Uzman eğitmenlerimiz, bölüm başkanlarımız ve çocuk gelişim uzmanlarımız eşliğinde öğrencilerimize uyguladığımız testler sayesinde öğrencilerimizin ilgi ve yönelim alanlarını belirlemekteyiz. Birebir görüşmeler ile velilerimize sunduğumuz raporlardan sonra ilgi alanına yönelik testler uygulayarak öğrencilerimizin yetenek analizlerini yapmaktayız.

4 yaştan itibaren tüm kademeler için uygulayabildiğimiz testlerimiz sayesinde öğrencilerimize doğru ve takip edilebilir bir sosyal eğitim yaşamı sunmaktayız.

Güvenilir, Şeffaf ve Bilimsel Yönelim Testi

Çoklu zeka kuramına dayanan 6 farklı alanda sunduğumuz testler ile öğrencilerimizim;

  • Sözel/Dilsel, 
  • Görsel/Uzamsal, 
  • Müzik/Ritmik, 
  • Kişisel/İçsel, 
  • Bedensel/Kinestetik 
  • Doğa becerilerini analiz etmekteyiz.

Yetenek ve ilgi alanı keşfi programımız kapsamında Türkiye’nin önemli eğitim markaları içerisinde 2.800 öğrencimize detaylı analiz çalışmaları gerçekleştirdik. Bu analizler sonucunda öğrencilerimize sunduğumu eğitimlerimiz ile kişisel, duygusal, zihinsel ve bedensel gelişimlerini sağladık.

Siz de eğitim öğrencileriniz için bu önemli analiz ve eğitim sürecinden yararlanarak kurumunuza değer katmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yılı:

2018 - Halen

ÇÖZÜM ORTAĞI:

Uğur Okulları, Düşünür Koleji, Darüşşifa Koleji

PROGRAMA KATILAN ÖĞRENCİ SAYISI:

2800

PROGRAMIN UYGULANDIĞI İLLER:

İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya

Category:

Date:

Yardıma mı İhtiyacınız Var?