Title Image

Kuruluş Öykümüz

Hayalleri olmayanların gerçekleri olamaz

Kuruluş Öykümüz

Eğitim alanında 20 yıllık tecrübeye sahip kurucu ekibinin hayalleri ile tasarlanan Forte Kültür Sanat Akademi fikri, 2015 yılında hayata geçirildi.

 

Sanatı, toplumumuzun vazgeçilmezi haline getirmek misyonuyla çalışmalarına kendini adayan Forte Kültür Sanat Akademi kısa sürede Türkiye’nin her noktasında hizmet verebilecek düzeye ulaştı.

Kaliteli eğitimin, kaliteli öğretmen istihdamı ve sistemli çalışma sayesinde mümkün olacağına inanan Forte Kültür Sanat Akademi, sektörde bir ilke imza atarak bölgelerdeki konservatuvar ve güzel sanatlar eğitimi veren kurumlarla çözüm ortaklığı ağı oluşturdu. Forte Kültür Sanat Akademi, alanında uzman ve pedagojik formasyona sahip eğitmenleri Türkiye’nin her yerinden titizlikle seçerek okul öncesi dönemden üniversite son sınıfa kadar her yaş grubuna eğitim verebilir hale geldi.

Forte Kültür Sanat Akademi bugün, kültür ve sanat eğitimlerine eğitmen tedariği, eğitim planlama ve yönetimi, organizasyon ve gösteri düzenleme gibi konularda kapsamlı ve profesyonel destek sağlıyor. Bu özel yapısı sayesinde Forte Kültür Sanat Akademi, kaliteli kültür sanat eğitimini ve organizasyon becerilerini fiziksel sınırlar olmaksızın her yere ulaştırabiliyor. Akademi, eğitimlerin haricinde resmi ve özel kurumlara yönelik kültür ve sanat faaliyetleri, kendi bünyesindeki uzman ekiplerle anahtar teslim gösteriler ve etkinlikler organize etmek gibi pek çok alanda faaliyet gösteriyor. Kültür sanat projesi olarak sunulan bu etkinlikler, Forte Kültür Sanat Akademi’nin kendi hazır proje portföyü içerisinden seçilebildiği gibi kuruma özel geliştirilen farklı fikirler üzerinden de gerçekleştirilebiliyor.

Forte Kültür Sanat Akademi hedeflerini, ülkemizde kültür ve sanatı daha iyi bir noktaya ulaştırma idealiyle şekillendiriyor; çünkü zengin geçmişe sahip bu güzel topraklar ve onun pırıl pırıl çocukları, çok daha iyi bir geleceği hak ediyor.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?