Dans Eğitimleri

Home  /  Dans Eğitimleri

Yetenek ve İlgili Alanına Göre Branş Belirlemesi

Tüm eğitimlerimizdeki temel felsefemiz; öğrencilerimizin yetenek ve ilgi alanlarına göre branş belirlemesi yapmaktadır. Bu nedenle akademimizden eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimize ilk olarak ilgi ve yetenek taraması yapmaktayız. Akademik kurulumuzun denetiminde öğrencilerimize uyguladığımız testlerle bilinçli bir eğitim planlaması yapmaktayız.

Evde, Okulda veya Uzaktan Eğitim

Yerinde eğitim politikamız ile siz neredeyseniz biz oraya gelip eğitim veriyoruz. İster anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarının kampüslerinde, ister evinizde ister uzaktan (online) şekilde sanat eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hijyen Kurallarına Uygun Birebir Dersler

Eğitim verdiğimiz her ortamda hijyen kurallarına uygun planlamalar yapmaktayız. Birebir derslerimizde ateş ölçümü, dezenfektan kullanımı, her öğrenciden sonra ortamın havalandırılması ve çalışma alanı temizliği yapmaktayız. Grup derslerimizde ise sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde daha az öğrenci grubu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Öğrenci Gelişim Raporu

Öğrencilerimize sadece sanat eğitimi vermiyoruz. Her birisine eğitim aldığı aladan yaşam koçluğu yapıyoruz. Bu eğitim politikasını desteklemek adına her öğrencimiz için 2 aylık periyotlarla öğrenci gelişim raporu hazırlıyoruz. Enstrüman eğitimi alan öğrencilerimiz ile her ayın sonunda 2 dakikalık performans videoları kaydediyoruz. Tüm rapor ve videoları online öğrenci klasörümüzde velilerimiz ile paylaşıyoruz.

Uzman Branş Eğitmenleri

Akademimiz bünyesinde eğitim veren tüm öğretmenlerimiz alanlarından mezun ve pedagojik formasyon eğitimi almışlardır. Türkiye'nin en geniş kültür sanat eğitmen ağına sahip olan kurumumuzda işe alım süreçlerinde insan kaynakları ekiplerimiz ve bölüm başkanlarımız denetiminde iki elemeli bir süreç yürütmekteyiz.

Ulusal ve Uluslararası Temsiller

Akademimizin sahip olduğu uluslararası ağı tüm öğrencilerimizin kazanımları için açmaya gayret ediyoruz. Eğitim alan öğrencilerimiz ile her yıl yaz aylarında ulusal ve uluslararası festival, kültür turu ve temsillere katılıyoruz.

h

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

    Yardıma mı İhtiyacınız Var?