Title Image

Organizasyon Yapımız

Başarılı ve örnek işler, işini bilen ve seven ekiplerin eseridir.

Yönetim Birimi

Merkezi İstanbul Maslak’ta bulunan Forte Kültür Sanat Akademi, on kişilik bir yönetim kadrosuna sahiptir. Yönetim birimine bağlı olarak çalışan ayrı alt birimler sayesinde, her alan birbirinden bağımsız fakat aynı kalitede hizmet sunabilecek şekilde tasarlanmıştır. Tüm eğitim ve etkinliklerimizin profesyonel şekilde planlanması, yürütülmesi ve raporlanması, bu alt birimlerimizin sorumluluğundadır.

Kültür Sanat Kursları Koordinasyon Birimi

Eğitim kurumlarına ve firmalara sunduğumuz kültür sanat eğitimi hizmetleri için, her bir iş ortağımıza sadece o firmadan sorumlu olacak uzman kişiler görevlendiriyoruz.

Görevlendirdiğimiz uzmanlar; kursiyerleri bilgilendirmek, kurs ödeme tablolarını tutmak, fatura takibi yapmak, kurs katılım oranlarını takip etmek, etkinlik organizasyonları planlamak, kursların gün-saat planlamasını hazırlamak ve hizmet verilen kurumunun süreçle ilgili tüm iletişimini koordine etmek gibi pek çok faaliyetin yürütülmesinden sorumludur.

Kurslara ve planlamaya özel bilgilendirme toplantılarında da yer alan ekibimiz, tüm süreçlerin en verimli ve sağlıklı şekilde ilerlemesi için önemli bir rol oynar.

Proje Birimi

Ses, ışık, müzik, dans, kostüm ve dekor konularında uzman ekiplerimizle anahtar teslim proje hizmeti sunuyoruz.

Forte Kültür Sanat Akademi olarak özgün kültür sanat projeleri üretebilme becerisine sahibiz. Akademimiz bünyesindeki uzman ekiplerimizle, eğitim kurumlarına sahne sanatları alanında ihtiyaç duyabilecekleri tüm teknik alt yapıyı sunar ve onların büyük seyirci kitlelerine ulaşacak en zorlu etkinliklerini bile gönül rahatlığıyla gerçekleştirmelerini sağlarız.

Müzik Prodüksiyon Birimi

Son teknoloji ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile gösteri müzikleri, orkestra, tanıtım-kısa film müzikleri gibi pek çok farklı türde müzik prodüksiyonu yapıyoruz.

Akademimiz bünyesindeki Müzik Prodüksiyon birimimiz; devlet sanatçıları, konservatuvar öğretim görevlileri ve radyo sanatçılarından oluşur. Talep üzerine, çeşitli gösteri ve etkinliklerde ihtiyaç duyulan canlı performansların gerçekleştirilmesi, film müzikleri yapılması ve en ileri ses teknolojilerinden faydalanarak tüm bu çalışmaların profesyonel kayıtlarının canlı veya stüdyo kaydının oluşturulması konularında hizmet veririz.

Dans Prodüksiyon Birimi

Bale, modern dans, salon ve Türk halk dansları branşlarında eğitimler ve gösteriler organize ediyoruz.

Dans prodüksiyon birimimiz, ilgili branşlarda eğitimli ve sahne tecrübesine sahip dans sanatçılarımız, eğitmenlerimiz ve koreograflarımızdan oluşur. Kadromuz, belirli yaş gruplarına dans eğitimi vermenin haricinde talep üzerine gösteriler gerçekleştirebilecek kapasiteye sahiptir.