Home  /  Anasayfa   /  Forte Akademi Uzaktan Sanat Eğitimleri Başlıyor

Forte Akademi Uzaktan Sanat Eğitimleri Başlıyor

Forte Kültür Sanat Akademi olarak temel hedefimiz, sanatı toplumun vazgeçilmezi yapmaktır. Bu hedefi gerçekleştirebilmek adına sanatı, teknolojiyi ve farklı öğretim metotlarını araştırıyor, geliştiriyor ve bizden hizmet alan herkese sunmaya gayret ediyoruz.

2015 yılından bu yana Türkiye’de ilk defa hayata geçirdiğimiz okul içerisinde “yerinde eğitim” ve “kişiye özel” eğitim modelimiz ile kültür sanat eğitimini herkes için ulaşılabilir kılmaya çabalıyoruz.

Bu hedeflere ulaşabilmek adına 3 temel donanımımıza güveniyoruz.

  1. Uzman ve geniş öğretmen ağımız
  2. Teknolojik altyapımız ve
  3. Yaratıcılığımız

Bu önemli donanımlarımız ışığında 3 önemli hizmet modelimizi hayata geçirmenin mutluluğu ve gururu içerisindeyiz. Aşağıda bölümler halinde sunmaya gayret ettiğimiz yeni hizmet modellerimiz ile ilgili olarak bize email ([email protected]), telefon (0850 216 7576) veya sosyal medya hesaplarımız (@forteakademi) üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evde Sanat Eğitimi

Eğitim kurumlarının içerisinde verdiğimiz özel ve uzman sanat eğitimlerimizi artık evinizin konforunda sunuyoruz. Hangi il ve ilçede olursanız olun size en yakın lokasyonda bulunan uzman öğretmenimizi size yönlendiriyoruz ve evinizde size veya çocuğunuza birebir sanat eğitimi imkanı sunuyoruz. Okullarda olduğu gibi tüm süreçlerinizi biz yönetiyoruz. Siz sadece eğitim sonunda öğretmenimize puan vererek memnuniyetinizi veya şikayetinizi bizimle paylaşıyorsunuz.

 

Öğretmen seçimlerimizde, ilgili bölüm başkanlarımız ve insan kaynakları uzmanlarımız ile daima donanımlı, pedagojik formasyon eğitimi almış kişileri seçiyoruz. Aramıza katılan öğretmenlerimizi, Forte Akademi’nin farklı eğitim sistemi hakkında bilgilendiriyoruz. Özellikle evde özel ders veren öğretmenlerimizin son zamanlarda hijyen konusunda çok daha hassas davrandıklarının altını çizmek istiyoruz; çocuklarımızın sağlığı emin ellerde.

Uzaktan (Online) Sanat Eğitimi

Yerinde eğitim modelimizin yeni bir parçası olarak sunacağımız uzaktan (online) sanat eğitimlerimizi başlatıyoruz. “Canlı Bağlantı Kur” veya “Eğitim Satın Al, İzle” seçenekleri ile sunulacak olan bu uygulama ve hizmet modeli kapsamında, internet erişiminizin olduğu her yerde sanat eğitimlerimizden birebir veya grup halinde yararlanabileceksiniz.

 

Canlı Bağlantı Kur seçeneği ile uzman öğretmenlerimiz ve eğitim koordinatörlerimiz eşliğinde online ve canlı olarak karşılıklı görüşebilecek, derslerinizi işleyebilecek ve çocuğunuzun gelişim takibini gözlemleyebileceksiniz. Sisteme dahil olmak için ihtiyacınız olan tek şey ders için elverişli bir ortam, internet erişimi olan bilgisayar veya akıllı cihazlardır. Elbette evinizde enstrüman veya eğitim branşına göre gerekli materyaller de olmazsa olmazımız.

 

Canlı eğitim bağlantıları için online görüşme imkanı sunan uygulamalarımız kullanılacaktır. Derse özel üretilecek bağlantı üzerinden öğretmenlerimiz ile görüşme sağlayabileceksiniz.

 

Eğitim Satın Al İzle seçeneği ile sizler için bölümler halinde hazırlanmış eğitimleri satın alabilecek ve dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, kendi başınıza çalışmalarınızı yürütebileceksiniz. Konulara göre özel etütler eşliğinde sanatta kendi kişisel gelişiminizi kendiniz takip edebilecek veya çocuğunuzu yönlendirebileceksiniz.

Uzaktan (Online) E-Ödev Sistemi

Uzaktan (Online) Sanat Eğitimimizin bir parçası olarak sunulacak olan bu hizmet kapsamında, öğrencilerimize online ödevler sunarak onların gelişimlerini takip edebileceğiz. Süreli olarak verilecek olan ödevleriniz size özel açılmış olan yönetim alanımıza yüklenebilecek veya iletişim kanallarımızdan bize gönderilecektir. Öğretmeniniz tarafından incelenerek yorumlanacak olan ödev sonuçlarınız size mesaj olarak iletilecek veya birebir görüşme ile değerlendirilecektir.

Biz Sizi Arayalım

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım…

Sohbeti Başlat
Yardıma mı İhtiyacınız Var?