Kültür Sanat Koçluğu

Home  /  Kültür Sanat Koçluğu

Kültür Sanat Koçluğu

Yerinde ve kişiye özel kültür sanat eğitimlerimiz ile standardın dışına çıkıyoruz.

Türkiye’nin en geniş branş öğretmen ağıyla yerinde ve kişiye özel kültür sanat eğitimleri veriyoruz.

Türkiye’nin her noktasında öğrencilerimizin yeteneklerine ve seviyelerine göre dans, enstrüman ve dijital görsel sanat eğitimleri sunuyoruz.

Tüm eğitimlerimizden önce öğrencilerimize yetenek taraması yaparak her öğrencimizin ilgili alanı ve yeteneğine göre branşlaşma yapıyoruz. Akademik heyetimiz ve uzman eğitmenlerimiz tarafından birebir uygulanan bu yetenek taramalarımız sayesinde öğrenci ve velilerimizi doğru alana yönlendiriyoruz.

Online Takip ve Yönetim Sistemi

Akademimiz kapsamında verilen tüm kültür sanat eğitimleri Forte Akademi Online Yönetim Sistemi ile kontrol edilmektedir. Veli ve öğretmenlerimizin yoklama, kayıt, kurs ödemesi vb. eğitim süreçleri bu sistem üzerinden güvenilir ve online olarak kontrol edilebilir.

Eğitim Süresince Yakın Takip ve Öğrenci Gelişim Raporu

Sunmuş olduğumuz eğitimlerin verimliliğini gözlemleyebilmek adına aylık olarak öğrenci gelişim raporları hazırlıyoruz. Akademik heyetimiz tarafından hazırlanan bu rapor sayesinde velilerimiz ve eğitim kadromuz sunmuş olduğumuz eğitimi ölçümleyebilir ve öğrencileri hakkında detaylı bilgi alabilirler. Özellikle enstrüman eğitimlerimize dahil olan öğrencilerimizin gelişimleri video kayıt sistemi ile kontrol edilerek online sistemimiz üzerinden velilerimize iletilir.

Şubelerde Birebir Takip ve İletişim

Eğitimlerimiz sırasında öğretmenlerimizin yanı sıra her okulumuzda bir eğitim koordinatörümüz bulunmaktadır. Tüm eğitim sürecince öğrenci, öğretmen ve veli iletişimini koordinatörlerimiz sağlamaktadır.

Uzman Eğitmen Kadrosu

Akademimiz bünyesindeki insan kaynakları birimimizin titiz çalışması ile ülke genelinde ihtiyacımıza yönelik alanında uzman ve pedagojik formasyon eğitimi almış olan öğretmenler görev yapmaktadır.

Dans Eğitimleri

Enstrüman Eğitimleri

Dijital Görsel Sanatlar Eğitimi

Sınavlara Hazırlık

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

[contact-form-7 id=”11806″]
Sohbeti Başlat
Yardıma mı İhtiyacınız Var?