Blog

Home  /  Anasayfa   /  Erken Kayıt Dönemi Avantajları Sizi Bekliyor

Erken Kayıt Dönemi Avantajları Sizi Bekliyor

Yeni Döneme, Yeni Avantajlarla Başlayın!

Forte Kültür Sanat Akademi olarak iş ortağımız Uğur Okulları bünyesinde devam eden kültür sanat kış okulu ikinci dönem eğitim ve kayıtlarına başladık.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya ve Ordu’da devam eden kurslarımıza yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz ekren kayıt dönemi avantajlarından yararlanabilecekler.

Bale, Halk Dansları ve Modern Dans Branşlarında KDV İndirimi

Erken kayıt dönemi sonuna kadar bale, halk dansları ya da modern dans branşlarımıza kayıt olan öğrencilerimizden KDV almayacağız. Erken kayıt döneminde bu kurslarımıza kayıt olunması halinde Aylık Bale 150 TL, Halk Dansları 100 TL, Modern Dans 150TL olarak fiyatlandırılacaktır.

Enstrüman Kurslarında Toplamda %15 İndirim

Forte Kültür Sanat Akademi olarak her geçen gün ailemizi büyütüyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz… İkinci yarı yıl dönemine girdiğimiz şu günlerde de enstrüman eğitimlerimize ilgi duyan öğrencilerimiz için özel bir kampanya hazırladık. Şubat ayının 15’ine kadar kayıt yaptıran öğrencilerimize, Türkiye’nin 1 numaralı müzik mağazası Zuhal Müzik’ten enstrüman alımlarında %10 indirim ve Şubat ayı derslerinde %5 indirim sunuyoruz.

Kampanyanın kısa süreyle sınırlı olmasının önemli bir amacı var: Her haftanın çok değerli olduğu müzik eğitimlerimizde erkenden kayıt yapılarak tüm öğrencilerimizin derslerine aynı zaman aralığında başlamasını ve hiçbirinin bir diğerinden geri kalmamasını sağlamak…Zira bizim için her sanat dalında olduğu gibi enstrüman eğitimlerinde de düzenli çalışmak ve derslerde devamlılık şart.

Yeni dönemde yeni bir başlangıç yapmak ve bir enstrüman öğrenmek isteyen veya ikinci bir enstrümanı denemek isteyen sevgili öğrencilerimizi, velileriyle birlikte Uğur Okulları bünyesinde gerçekleştirilecek kurslarımızın kayıtlarına bekliyoruz. Unutmayın; 15 Şubat’a kadar olan avantajlı kayıt tarihini kaçırsanız bile dilediğiniz herhangi bir zaman kurslarımıza kayıt olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz: 0530 123 10 05

Online kayıt için başvurabilirsiniz: ugur.kurskayit.org